Selektor Kosova pred Slovenijo pod hudim pritiskom

Slovenija na Kosovo odhaja po prepričljivi zmagi na prijateljskem obračunu proti San Marinu, tretji nasprotniki čete Matjaža Keka v Ligi narodov pa si bodo poskušali zaceliti rane po bolečem porazu v polfinalu dodatnih kvalifikacij za Euro. Kosovo vs. Slovenija v nedeljo od 20:00 na SK 1.

Povezano

Reprezentanca Kosova je v polfinalu dodatnih kvalifikacij za evropsko prvenstvo proti Severni Makedoniji izgubila z 2:1. Na Kosovem poraza niso sprejeli najbolje, številni so bili bridko razočarani in zahtevajo odstop selektorja Bernarda Challandesa.

Švicarski strokovnjak, ki je pred Kosovim vodil Armenijo in številne švicarske klube, kritikom odgovarja, da Kosovo ni Francija ali Nemčija in da ne razmišlja o tem, da bi podal odstopno izjavo.

“Trener vedno prevzema odgovornost, tako da sem jaz odgovoren. Ali bom odstopil? Zakaj bi? Igrali smo z Grčijo in Severno Makedonijo, moramo sprejeti poraz,” se pred obračunom s Slovenijo brani Challandes.

Obračun 3. kroga Lige narodov med Kosovim in Slovenijo jutri od 20:00 naprej spremljajte v živo na SK 1, zelo zanimivo dogajanje pa vas na programih Sportkluba čaka že nocoj.

Sportklub Slovenija