Josip Iličić znova v kadru Slovenije

SPS

Slovenski selektor Matjaž Kek je v ponedeljek razkril seznam reprezentantov, na katere bo računal sredi meseca, ko se bo izbrana vrsta pomerila z Azerbajdžanom, Kosovim in Grčijo. Med izbranci je znova tudi Josip Iličić, ki bo Sloveniji pomagal v boju za prvo mesto v skupini tri Lige narodov C.

Ob Josipu Iličiću, ki je na seznamu po skoraj letu dni, je v primerjavi s prejšnjim reprezentančnim premorom med izbranci selektorja Matjaža Keka tudi izkušeni napadalec Tim Matavž. Jojo je bil član reprezentance nazadnje novembra lani proti Poljski, tokrat pa bo znova oblekel dres s slovenskim grbom na prsih.

Slovenci se bodo 11. novembra sprva na prijateljski tekmi pomerili z Azerbajdžanom. V nedeljo (15. novembra) sledi v Stožicah obračun s Kosovim, v sredo (18. novembra) pa še gostovanje v Atenah, ko se bo najverjetneje odločalo o prvem mestu v skupini 3 Lige narodov C.

V kolikor bodo Slovenci premagali Kosovo, jim bo proti Grčiji za prvo mesto v skupini zadoščala že točka. Obe tekmi slovenske reprzentance v Ligi narodov si oglejte V ŽIVO na SPORTKLUBU.