V živo na SK: Boj za Euro, Messi lovi tretjo zmago

Getty Images

Prihodnji dnevi bodo reprezentančno obarvani, saj vas na programih Sportkluba čakajo kvalifikacijski obračuni (za nastop na Euru in mundialu), prijateljske tekme in Liga narodov. Vabljeni v našo družbo!

Povezano

Nocoj bodo v središču pozornosti zadnje štiri kvalifikacijske tekme za nastop na evropskem prvenstvu. Že ob 18:00 se bodo za prvo od zadnjih štirih vstopnic za nastop na zboru najboljših reprezentanc na stari celini pomerili Gruzijci in Severni Makedonci (v živo na SK 3), medtem ko preostale tri tekme sledijo ob 20:45.

Srbija bo v Beogradu gostila Škotsko (v živo na SK 1), Madžari se bodo pomerili z Islandijo (v živo na SK 2), Severno Irsko pa čakajo Slovaki (v živo na SK 5). “Ne vem, ali imamo tajnega aduta, toda v naši ekipi so igralci, ki v danem trenutku lahko dajo rezultat. Mitrović ni edini naše igralec, ki dosega gole. Imamo skupino igralcev, ki v vsakem trenutku lahko dajo gol. To niso tajni aduti, temveč tisti, ki jih nasprotnikov selektor prepozna,” je napovedal srbski selektor Ljubiša Tumbaković, ki ima priložnost, da Srbijo odpelje na prvo evropsko prvenstvo po dveh desetletjih.

Prve tekme Lige narodov bodo na sporedu v soboto (Slovenija v nedeljo ob 20:45 v živo na SK 1 gosti Kosovo), zato pa se bodo že nocoj v boj za kvalifkacijske točke podale reprezentance iz Južne Amerike. Lionel Messi in soigralci bodo ob 1:00 v noči na petek gostili Paragvaj. Obračun spremljajte v živo na SK 1.

Sportklub Slovenija