Katanec in Zahovič prvič po Koreji skupaj na klopi

Reprezentance 16. Dec 201611:49 > 12:03
Getty Images

Očitno so stare zamere vsaj delno pozabljene. Na današnjem srečanju, ob otvoritvi novega nogometnega igrišča v Kranju, bosta zlato slovensko reprezentanco s klopi vodila kar Srečko Katanec in Zlatko Zahovič.

V Športnem centru Kranj se bo danes ob 17. uri slovesno odprlo prenovljeno igrišče z novo umetno podlago. Ob odprtju se bosta v Športnem centru pomerili selekciji Triglava Kranja ter zlate generacije slovenskega reprezentančnega nogometa.

Da se v gorenjski prestolnici dogaja nekaj velikega, priča tudi svečano odprtje, ki bo preseglo lokalne okvirje. V zgodnjem petkovem večeru, med 17:00 in 19:00, bo potekal dogodek za vse nogometne sladokusce. Osrednja tekma bo med člansko ekipo NK Triglav Kranj in zlato generacijo slovenskega reprezentančnega nogometa. Barve nekdanjih reprezentantov bodo branili Miran Pavlin, Aleš Čeh, Sašo Udovič, Milenko Ačimovič, Nihad Pejkovič, Džoni Novak, Gregor Židan, Nastja Čeh, Ermin Šiljak, Mladen Rudonja, MIlan Osterc, Spasoje Bulajič, Saša Gajser, Muamer Vugdalič in Sebastjan Cimerotič, s strani pa jo bosta vodila Srečko Katanec in Zlatko Zahovič,” so sporočili iz Nogometnega kluba Triglav.