Bliža se debi Slovenije na Sportklubu!

Sportklub Slovenija

Slovenska izbrana vrsta se je v nedeljo zbrala v Ljubljani in po devetih mesecih opravila prvi skupni trening. Matjaž Kek je imel na voljo trinajst igralcev. Slovenijo v prihodnjem tednu čakata dve domači tekmi Lige narodov proti Grčiji in Moldaviji, ki si ju oglejte na Sportklubu.

NZS.si

Povezano

Pred prihodom na reprezentančni zbor in medsebojnemu stiku so igralci in člani strokovnega vodstva v skladu s protokoli opravili testiranje na COVID-19, selektor Matjaž Kek pa je varovancem pred pričetkom treninga že lahko sporočil, da so bili rezultati vseh testov negativni.

Na treningu so bili prisotni vratarji Jan Oblak, Vid Belec in Matjaž Rozman ter igralci Jure Balkovec, Luka Krajnc, Amedej Vetrih, Erik Janža, Blaž Kramer, Saša Aleksander Živec, Mitja Lotrič, Miha Zajc, Damjan Bohar in Haris Vučkić.

Igralci, ki se bodo zaradi klubskih obveznosti zbora udeležili šele v nedeljo zvečer in v ponedeljek, bodo testirani tekom jutrišnjega dne, zadnji pa se bo reprezentančnim soigralcem pridružil Miha Mevlja.

Vse tekme Slovenije v Ligi narodov si V ŽIVO oglejte na Sportklubu.