Gasperini bo znova lahko računal na Iličića

Serie A 16. Okt 202012:53 > 13:06
Getty Images/Marco Luzzani

Italijanski mediji poročajo, da bo lahko trener vodilne ekipe Serie A Gian Piero Gasperini na gostovanju pri Napoliju v 4. krogu Serie A prvič v letošnji sezoni računal na slovenskega virtuoza Josipa Iličića.

Josip Iličić je zadnjo tekmo odigral 11. julija, nato pa zaradi osebnih razlogov ni bil del zasedbe Atalante. Kranjčan v zadnjih tednih ves čas trenira s prvo ekipo in je po mnenju strokovnega vodstva ekipe iz Bergama sedaj dovolj dobro pripravljen, da lahko kandidira za nastop na sobotni prvenstveni tekmi v Neaplju.

Novica, ki bo razveslila njegovega klubskega trenerja Gian Piera Gasperinija pa tudi slovenskega selektorja Matjaža Keka, ki bo na Iličića lahko računal za zadnji dve tekmi Lige narodov proti Kosovu (15. november) in Grčiji (18. november) – V ŽIVO na Sportklubu.

Sportklub Slovenija