Inter Perišića s klavzulo ščiti pred Unitedom

Serie A 2. Sep 201712:57 > 12:59
Emilio Andreoli/Getty Images

Nogometni klub Inter se je odločil, da v pogodbo s hrvaškim reprezentantom Ivanom Perišićem doda odkupno klavzulo, vredno 70 milijonov evrov, s čimer bi Manchester Unitedu preprečili lahek odkup omenjenega ofenzivnega vezista.

United že več mesec poskuša sprovesti Perišićevo privolitev v prestop na Old Trafford, saj si ga v moštvu zelo močno želi videti trener “vragov” Jose Mourinho. “Nerazzurri” so ceno navili na 55 milijonov evrov, sedaj pa dodajajo še klavzulo in tako bo Perišić skoraj zagotovo ostal na stadionu Giuseppe Meazza.

Po novi pogodbi bo hrvaški nogometaš v Milanu letno služil 4,7 milijona evrov ter postal drugi najbolje plačani igralec črno-modrih za Maurom Icardijem. Perišić je pri Interju od leta 2015, prej pa je igral še Wolfsburg, Sochaux, Roeselare, Club Brugge in Borussio iz Dortmunda.