Juventus proti Realu že 5. avgusta

Serie A 18. Jul 20180:47 > 0:55
Julian Finney, Getty Images

Cristiano Ronaldo se je šele dobro razšel z Real Madridom, imel pa je priložnost, da se proti kraljevemu klubu zelo hitro izkaže v dresu Juventusa. Na pokalu prvakov v ZDA se bo namreč Juventus 5. avgusta v prijateljski tekmi pomeril z Realom, toda prvega zvezdnika stare dame na igrišču ne bo.

Ronaldo namreč na ameriško turnejo z Juventusom ne bo potoval. Real Madrid bo tekme na ameriški turneji sicer začel zadnji dan julija, ko bo v Miamiju igral proti Manchester Unitedu.

Nato bo 5. avgusta njihov tekmec na stadionu Fedex Field v Marylandu Juventus, zadnjo tekmo čez lužo pa bo kraljevi klub odigral 8. avgusta proti Romi (MetLife Stadium, New Jersey).

Le teden kasneje Madridčane čaka prva pomembna tekma nove sezone, ko se bodo za evropski superpokal borili z mestnim tekmecem Atleticom. Srečanji gosti estonska prestolnica Tallin.