Juve: Ramseyja spremljamo, Mbappeja zaenkrat le sanjamo

Serie A 2. Jan 201913:03 > 13:17
Catherine Ivill/Getty Images

Dolgoletni član Arsenala Aaron Ramsey lahko z novim letom aktivno išče svoj naslednji klub. Topničarje bo po koncu sezone zapustil kot prost igralec, najbolj verjeten pa se zdi prestop v Juventus.

Če ne bo čudežnega preobrata, bo Aaron Ramsey poleti zagotovo zapustil London. Valižan je sicer na zadnjih tekmah topničarjev pogosto nosil tudi kapetanski trak, a to najverjetneje ne pomeni nič.

Ramsey je sijajen igralec, ki nam je zelo všeč. Igra za velik klub. Pogodba mu poteče, mi pa smo vedno pripravljeni, da izkoristimo tisto, kar nam tržišče ponuja. Lahko priznamo, da je Ramsey na našem radarju,” je govorice o Ramseyjevem prestopu o Juventus podkrepil športni direktor stare dameFabio Paratici, ki dodaja:

A še enkrat ponavljam, da je Ramsey še vedno član Arsenala in da nismo edini, ki ga lovimo. Mbappe? O njemu nima smisla govoriti in sanjati. Sanjarjenje lahko pomaga, a ne januarja. Tudi junija bo Mbappe zelo težko dosegljiv.