Balotelli si je vendarle premislil: vrača se v Serio A

Serie A 14. Avg 201911:26 > 11:41
Paolo Bruno/Getty Images

Italijanski napadalec Mario Balotelli je bil v pogovorih s Flamengom, a se na koncu vendarle zdi, da se vrača na italijanske nogometne zelenice.

Claudio Villa/Getty Images

Mediji z apeninskega polotoka poročajo, da se je Brescia z nekdanjim italijanskim reprezentantom dogovorila o vseh podrobnostih podpisa pogodbe. Balotelli je prejšnjo sezono preživel pri Marseilleju.

Balotelli je prost igralec, potem ko mu je potekla pogodba s klubom, tako da se lahko prosto dogovarja s preostalimi klubi. Brescia je načeloma ponudila milijon evrov, ob bonusih, ki so vezani na število doseženih zadetkov, nastopov in obstanka v Serii A, pa lahko Balotelli pri novem italijanskem A ligašu zasluži tudi do tri milijone evrov, koliko je italijanski napadalec tudi zahteval na začetku.

Brescia se je odločila odpreti mošnjiček in mu dati ogromno denarja, samo zato da bi Balotellija vrnila nazaj domov.

Italijanski mediji poročajo, da bo uradna potrditev posla prišla najkasneje v četrtek.

29-letni napadalec je kariero začel v Lumezzaneju, kasneje pa je igral za Inter, Manchester City, Milan, Liverpool, Nico in Marseille.