Nič ne bo s prestopom v Inter – Džeko podaljšal pogodbo

Serie A 17. Avg 20190:51 > 0:56
Getty Images/Paolo Bruno

Najboljši strelec Rome Edin Džeko je s klubom iz italijanske prestolnice podpisal novo pogodbo. S tem je skoraj zagotovo konec sage o prestopu v Inter iz Milana.

V zadnjih tednih sem uvidel, kako močno si v klubu želijo, da ostanem. Odnos z upravo, trenerji, soigralci in ljubezen navijačev so pomagali, da sem še enkrat uvidel, kar sem vedel že zadnja štiri leta – Rim je moj dom,” je ob podpisu nove pogodbe povedal Džeko.

Kapetan reprezentance Bosne in Hercegovine se je sicer dolgo pogajal z vodstvom Interja, s katerim naj bi sklenil ustni dogovor za prestop. Zataknilo se je pri odškodnini, saj je Roma zahtevala vsaj 20 milijonov evrov, Inter pa jih je ponudil samo 12 in na koncu ostal brez napadalca.