Napadalec Interja Mauro Icardi bo kariero nadaljeval pri PSG-ju kot posojen igralec kluba iz Milana, poročajo številno dobro obveščini italijanski in francoski mediji.

Argentinski napadalec se je dogovoril o vseh pogojih enoletne posoje, še pred tem pa je moral podaljšati pogodbo z Interjem do junija 2022. Milančani so se na ta način zaščitili, da bi Maura Icardija po letu 2021 izgubili brez odškodnine.
Italijanski in francoski mediji poročajo, da bo napadalec Interja zgodaj popoldne iz Milana poletel proti Parizu, kjer bo po opravljenih zdravniških pregledih podpisal pogodbo s francoskim prvakom.
Prihod Icardija v Pariz naj ne bi vplival na ostanek Neymarja v Parizu, čeprav je v nogometu vse mogoče, prestopni rok bo končan v ponedeljek opolnoči.
Differing reports in France and Italy on whether #PSG have an option to buy for Mauro Icardi from #FCIM https://t.co/YNOSuLT2YL #DeadlineDay pic.twitter.com/CGHDvnkbFl
— footballitalia (@footballitalia) September 2, 2019
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal