Rdeči karton za Iličiča in poraz Atalante

Serie A 3. Nov 201915:49 > 15:56

Uvodno nedeljsko tekmo v Serie A sta zaznamoval Josip Iličič in poraz njegove Atalante proti Cagliariju z 2:0.

Atalanta, ki na začetku letošnje sezone v Serie A znova igra zelo dobro je danes pred svojimi navijači doživela drugi poraz v sezoni. Cagliari je bil v Bergamu boljši z 2:0.

Gostje so povedli v 32. minuti, ko je avtogol zabili Mario Pašalič, samo nekaj minut pozneje se je slovenski reprezentant Josip Iličič pustil sprovocirati in je v 39. minuti zaradi namernega udarca nasprotnika prejel neposreden rdeči karton in Atalanta se je znašla v velikih težavah ob zaostanku.

V drugem polčasu so domači kljub igralcu manj prevzeli pobudo na igrišču, vendar do zadetka niso mogli. Je pa zato končni rezultat tekme 2:0 za Cagliari postavil Christian Oliva.

Atalanta na četrtem mestu za Juventusom sedaj zaostaja že za osem točk.