AC Milan ne želi Mandžukića in Ibrahimovića

Serie A 5. Nov 201911:53 > 11:53
Valerio Pennicino/Getty Images

Kot poročajo italijanski mediji, sta agenta Zlatana Ibrahimovića in Maria Mandžukića ponudila usluge svojih varovancev italijanskemu velikanu AC Milanu, a ju v modni prestolnici ne potrebujejo.

Švedski golgeter Zlatan Ibrahimović je končal z aktualno sezono v ligi MLS v dresu LA Galaxyja, s katerim ne bo več sodeloval, saj mu je potekla pogodba, Mario Mandžukić pa že dlje časa išče novega delodajalca in je pripravljen sprejeti tudi pol manjšo plačo, da bi zaigral za Manchester United.

Klub iz San Sira je sporočil, da sta agenta omenjenih nogometašev stopila v stik z upravo in ponudila sodelovanje, a Milan ni zainteresiran za njune usluge.

Generalni direktor kluba Ivan Gazidis ne želi dajati visokih plač izkušenim in “ostarelim” igralcem, s katerimi klub ne more graditi za prihodnost.

Milan bo v zimskem prestopnem roku še vedno ciljal na dva mlada osrednja branilca – Danieleja Ruganija in Meriha Demirala.