Inzaghi: Vrnitev Ibrahimovića je prava stvar

Serie A 14. Jan 202014:57 > 15:01
Getty Images/Valerio Pennicino

Legendarni nogometaš Milana Filippo Inzaghi je dejal, da trenutna situacija v Milanu ni nič novega in da bo potrebno potrpeti, preden bodo rossoneri stopili iz krize.

“Situacija je slaba, a to na žalost ni nič novega”, je dejal legendarni Pippo in dodal:“Poznam Maldinija in Bobana in imam v njiju popolno zaupanje. Verjamem, da je klub z njima na čelu na pravi poti, a je za rezultat potrebno potrpeti. Ne morete vsakič kar zamenjati uprave, ko ne gre in potem pričakovati resno delo in rezultate.”

Inzaghi smatra, da je povratek Zlatana Ibrahimovića sjajna poteza kluba.

“Govorimo o nogometašu, ki je že zdavnaj prišel do slave in denarja, tako da je jasno, da v Milano ni prišel zaradi tega, pač pa je prišel zato, da pomaga klubu, ki ga ima rad in za katerega mu ni vseeno. Koliko tudi on pomeni klubu in navijačem, pa smo lahko videli na njegovem debiju”.