Mojstrovina Iličiča ni bila dovolj za točke Atalante

Serie A 20. Jan 202023:14 > 23:23

Atalanta je pred domačimi gledalci na zadnji tekmi 20. kroga v Serie A pred domačimi gledalci presenetljivo izgubila proti SPAL-u z 2:1.

Zelo zgodaj je prvi gol za Atalanto zabil kdo drug kot Josip Iličič, njegov zadetek je bila nova mojstrovina slovenskega virtuoza, ki je tokrat na prefinjen način izkoristil podajo Duvana Zapate in premagal nasprotnikovega vratarja.

V drugem polčasu pa so se prebudili tudi gostje, ki so bili pred tekmo podrejenem položaju v primerjavi z domačo ekipo.

Najprej so v 54. minuti preko Andree Petagne prišli do izenačenja. Samo šest minut pozneje pa so preko Mattie Valotija prišli do popolnega preobrata in vodstva z 2:1.

Atalanta je kljub dominaciji na igrišču v nadaljevanju ostala brez zadetka in na koncu tudi brez točk.