V Serie A se virus širi: Okužen tudi Matuidi

Serie A 17. Mar 202019:32 > 19:34
Alessandro Sabattini/Getty Images

Nogometaš Juventusa Blaise Matuidi je bil pozitiven na koronavirus so sporočili iz kluba, ki domuje v Torinu.

Francoski nogometaš je drugi igralec pri Stari dami, ki se je okužil z virusom potem, ko je bil kot prvi okužen pri Juventusu Daniele Rugani

Gre zgolj še za enega nogometaša od mnogih, ki so okuženi z virusom Covid-19. Med drugim je okužen tudi srbski napadalec iz Fiorentine Dušan Vlahović.

Čeprav so pri Juventusu vse člane poslali v izolacijo, ko so odkrili, da ima virus Daniele Rugani ta ukrep kot kaže ni zalegel.

“Matuidi bo pod stalnim nadzorom in še naprej v izolaciji. Trenutno se počuti dobro in nima simptomov okužbe,” so zapisali pri Juventusu.

Italija predstavlja žarišče koronavirusa v Evropi. Celotna država je popolnoma ohromljena. Do zdaj je življenje izgubili več kot 2.000 ljudi.