Vieri, Lippi, West in Bog: Rekel mi je, da moram igrati

Serie A 23. Apr 202022:15 > 22:20
Allsport UK /Allsport

Nekdanji italijanski reprezentant Christian Vieri je v času epidemije koronavirusa zelo aktiven na družabnih omrežjih. V pogovoru z Marcom Materazzijem se je spomnil zanimive podrobnosti iz slačilnice Interja.

Povezano

Osrednji akter zanimive anekdote je Taribo West, ki je bil član kluba iz Milana med letoma 1997 in 2000 in je v tem času sodeloval tudi z legendarnim trenerjem Marcelom Lippijem. “Bila je sobota zjutraj, vsi smo stali in Lippi nam je povedal postavo, da bi lahko šli na ogrevanje,” je Christian Vieri dejal v pogovoru z Marcom Materazzijem.

Taribo West je vstal in z globokim glasom dejal: ‘Gospod! Bog mi je rekel, da moram igrati.’ Pošteno sem se nasmejal, še preden mu je Lippi odgovoril: ‘To je čudno, meni tega ni rekel.’ Skoraj sem bil moker od solz,” je dodal nekdanji odlični napadalec.

Nigerijec je po koncu nogometne kariere postal pastor in ustanovil svojo cerkev v Lagosu. O Westu, ki je očitno zelo zanimiv človek, oziroma njegovih letih je nedavno govoril tudi “pravi” Ronaldo.