V Juventusu si lahko oddahnejo, okuženih ni več!

Serie A 21. Maj 202019:38 > 19:45
Marco Rosi/Getty Images

Eden izmed klubov Serie A, ki ga je pandemija koronavirusa najbolj pretresla, je zagotovo Juventus. Vendar pri serijskih italijanskih prvakih je zdaj posijalo sonce, saj na zadnjih testiranjih ni bilo več nobenega okuženega z virusom COVID-19.

V času pandemije so pri Juventusu potrdili tri okužbe pri igralcih. Na COVID-19 so bili pozitivni Daniele Rugani, Blaise Matuidi in Paulo Dybala. Iz kluba so danes sporočili, da okućenih ni več, kar je odlična novica.

Ekipa na treningih je posledično dokončno zapolnjena, saj sta se soigralcem kot zadnja priklučila še Matuidi in Sami Khedira. Kmalu bosta s treningi začela še Gonzalo Higuain in Adrien Rabiot

Uradnega datuma za nadaljevanje Serie A še ni, več pa bo znanega po sestanku klubov z ministro za šport. Najbolj pogosto se v javnosti omenjata datuma 13. in 20. junij.