Sporočilo CR7 navijačem pred tekmo z Milanom!

Serie A 12. Jun 202018:43 > 18:46
Alessandro Sabattini/Getty Images

Napadalec in prvi zvezdnik Juventusa Cristiano Ronaldo se je z objavo na družbenem omrežju obrnil na navijače pred današnjo polfinalno tekmo Coppa di Italia, ki si jo boste od 21h dalje lahko ogledali na SportKlubu1.

Danes se s tekmo v Coppa di Italija po pandemiji virusa Covid 19 vrača na zelenice tudi italijanski nogomet in sicer s tekmo Juventus – AC Milan, ki si jo boste od 21h dalje lahko ekskluzivno ogledali na SportKlubu1. Prva tekma v Milanu se je končala z 1:1.

Danes bo v Torinu na sporedu še povratna tekma med tema dvema ekipama, ki si bosta želeli zagotoviti prvo vstopnico v velikem finalu italijanskega pokala.

“Kjerkoli že ste, vedno bomo skupaj,” se je glasilo sporočilo Cristiana Ronalda svojim navijačem, ki jih danes jasno ne bo na Allianz stadionu.

Na drugi povratni polfinalni tekmi se bosta jutri prav tako ob 21. uri med seboj udarila Napoli, ki bo proti Interju poizkušal ubraniti zadetek prednosti s prve tekme. Tudi to tekmo si boste lahko ogledali na SportKlubu.

Kjerkoli že boste, bomo vedno skupaj