Ibra: To ni velik klub, jaz pa nisem igralec za EL

Serie A 10. Jul 20209:17 > 9:19
Gabriele Maltinti/Getty Images

Zvezdnik Milana Zlatan Ibrahimović je potrdil, da naslednjo sezono ne bo nastopal za rdeče-črne. Kot glavni razlog je navedel skromne ambicije kluba v prihodnosti.

Povezano

Zlatan Ibrahimović se je vrnil na San Siro konec leta 2019 in podpisal pogodbo do konca sezono ob možnosti podaljšanja za dodatno leto.

Sodeč po njegovih do tega ne bo prišlo. Njegovi odločitvi naj bi pripomogel, domnevno, spor s prvim človekom kluba Ivanom Gazidisom.

Vidim, kaj se dogaja v klubu. Če bo tako še naprej, me tukaj ne boste več videli. Ibra ni igralec za Evropsko ligo. Milan ni klub za Evropsko ligo. To ni ‘veliki Milan’, ki sem ga nekoč gledal, toda moramo vse narediti do konca. Tako sem tudi rekel. Morali smo pojasniti,” je dejal nekdanji švedski reprezentant.

Milan šest krogov pred koncem Serie A zaseda sedmo mesto z 49 točkami in je že ostal praktično brez možnosti za uvrstitev v Ligo prvakov, saj ima za četrtim Interjem kar 16 točk zaostanka.