Bo Hart vendarle ostal v Torinu?

Serie A 7. Mar 20179:51 > 10:03
Getty Image / Lars Baron

Sprva je bila posoja v Torino začasna rešitev za angleškega reprezentančnega vratarja, zdaj pa bi lahko Joe Hart, ki je še vedno v lasti Manchester Cityja, v Italiji ostal tudi v prihodnje.

Predsednik italijanskega kluba Urbano Cairo je potrdil, da bo storil vse, kar je v njegovi moči, da bi Joe Hart postal stalni član kluba iz Torina.

S Hartom imamo sijajen odnos. V Torinu je srečen, zato bomo vložili veliko truda v to, da bi z nami ostal tudi v prihodnosti. Veliko je odvisno tudi od Manchester Cityja, a sam sem prepričan, da si Hart želi ostati v našem klubu. V kratkem pričakujem sestanek z vodilnimi možmi Cityja, da vidim kakšni so njihovi načrti,” je povedal predsednik italijanskega kluba.

V kolikor bodo Biki odkupili Harta, to ne bo dobra novica za mladega srbskega vratarja Vanjo Milinkovića-Savića, ki je nedavno podpisal pogodbo s Torinom in se bo klubu priključil na začetku nove sezone.