Buffon blizu vrnitve tja, kjer se je vse začelo

Nogomet 12. Jun 202122:11 > 22:16 0 komentarjev
Buffon. Foto: Cal Sport Media via AP Images

43-letni Gianluigi Buffon je blizu podpisa pogodbe z italijanskim drugoligašem Parmo. Tam je nekdanji vratar Juventusa začel kariero.

Gianluigi Buffon je sklenil, d apo drugi epizodi v Juventusu klub zapusti. Nov izziv pa bo najverjetneje našel v drugi italijanski ligi. Za usluge 43- letnega vratarja se namreč resno zanima Parma.

Buffon je za Parmo že igral. Leta 1991 se je klubu pridružil kot 13-letnik. Za Parmo je igral do leta 2001. Takrat je prestopil v Juventus in postal en najdražjih vratarjev vseh časov. Stara dama je zanj odštela okoli 50 milijonov evrov.

Parma je letošnjo sezono prve italijanske lige končala na zadnjem, 20. mestu. Zbrala je le 20 točk. Tako bo ponovno igrala v Serie B, drugi italijanski nogometni ligi.

Za Buffona naj bi se zanimala tudi Genoa in Besiktas.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!