Handanović na avtocesti do ‘scudetta’

Serie A 11. Apr 202115:10 0 komentarjev

Nogometaši milanskega Interja so na današnji prvi tekmi 30. kroga italijanskega prvenstva premagali Cagliari z 1:0. Edini gol na tekmi je za vodilno ekipo v serie A dosegel Matteo Darmian v 77. minuti.

Ekipa nekdanjega reprezentančnega vratarja Samirja Handanovića, ki je odigral celotno tekmo, ima po današnji zmagi še naprej 11 točk prednosti pred drugouvrščenim Milanom, ki je v soboto v gosteh premagal Parmo s 3:1.

Za milansko zasedbo so zadeli Ante Rebić, Franck Kessie in Rafael Leao, za Parmo, kjer je od prve do zadnje minute igral slovenski reprezentant Jasmin Kurtić, pa je edini gol dosegel Riccardo Gagliolo.

Trenutno tretjeuvrščeni Juventus bo ob 15. uri gostil Genoo, pri kateri si kruh služi Miha Zajc. Ob tej uri se bosta začeli še tekmi med Verono in Laziem ter Sampdorio in Napolijem. Roma bo ob 18. uri gostila Bologno, Fiorentina pa ob 20.45 Atalanto Josipa Iličića.