‘Ibra’ zbodel Zapato (in imel prav!)

Serie A 24. Jan 202111:55 > 12:05 0 komentarjev
Marco Luzzani/Getty Images

Zapata je govoril z odlično predstavo, Zlatan pa mu je nejevoljen povedal, kar si misli.

Kolumbijec Duvan Zapata je na včerajšnjem srečanju AC Milana in Atalante postavil piko na “i” veličastni zmagi Josipa Iličića in druščine. Klub iz Bergama je v 77. minuti popeljal v vodstvo s 3:0 in tako razrešil vse dvome o končnem razpletu.

Proti koncu srečanja so mikrofoni ob igrišču ujeli poved, ki jo je izvrstnemu ofenzivnemu nogometašu namenil zvezdnik rossonerrov, Zlatan Ibrahimović. Zapata se je v sodnikovem podaljšku norčeval iz Milana, češ da klub prejema od sodnikov kar precej podarjenih enajstmetrovk, Šved pa mu ni ostal dolžan: “V karieri sem zabil več golov, kot imaš ti odigranih tekem!” No ja, bolj slaba tolažba za Ibro, pa čeprav drži!

Zapata je v klubskih barvah zbral okoli 300 tekem, za selekcije Kolumbije še dodatnih 23, medtem ko je Ibrahimović zgolj za klube, kjer je nastopal, dosegel že 393 zadetkov, za Švedsko pa 69. Pikra pripomba je bila torej na mestu!

Milan kljub porazu ostaja na prvem mestu lestvice s 43 točkami, z 41 sledi Inter, Atalanta jih ima na četrtem mestu 36.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!