Juventus dobil obračun s Sampdorio

Serie A 30. Jan 202120:26 0 komentarjev
Reuters/Alberto Lingria
Derbi Milan - Juventus le v Serie A ali Superligi, ne v obeh (Reuters/Alberto Lingria)

Nogometaši Juventusa so dobili tekmo 20. kroga italijanskega prvensta in tako skočili na 3. mesto, vodilnemu Milanu pa so se približali na 7 točk zaostanka. Ob tem ima stara dama tekmo manj.

Varovanci Pirla so Sampdorio premagali z 2:0. Prvi gol za ekipo iz Torina je v 20. minuti po podaji Morate dosegel Chiesa, ki je s petim prvenstvenim zadetkom v sezoni potrdil odlično formo. Juventus je dolgo časa držal minimalno prednost, zmago v Genovi pa je v 91. minuti potrdil Ramsey.

Cristiano Ronaldo je odigral vseh 90 minut, a pri nobenem golu ni neposredno sodeloval.

Stara dama je prišla do druge zaporedne zmage v Serie A in do četrte zaporedne v vseh tekmovanjih.