Gimenez pozitiven na koronavirus

La liga 22. Sep 202016:28 > 16:32
getty images/david ramos

Branilec Atletico Madrida Jose Maria Gimenez ima Covid-19. Klub iz prestolnice je sporočil, da bo Urugvajec v skladu s zdravstvenimi protokoli naslednjih 10 dni preživel v samoizolaciji.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nekaj dni nazaj je Manchester City na Wanda Metropolitano poslal ponudbo v višini 89 milijonov evrov za Joseja Gimeneza. Colchonerosi so ponudbo meščanov zavrnili in sporočili, da bo za Urugvajca potrebno odšteti 120 milijonov evrov, kolikor znaša njegova odkupna klavzula.

Danes so v taboru španskega kluba sporočili, da je bil Gimenez pozitiven na testu za koronavirus.

Pred nekaj dnevi je bil na Covid-19 pozitiven tudi trener Atletica Diego Simeone.

Colchonerosi bodo prvo tekmo v novi sezoni odigrali konec tedna, ko na Wando prihaja andaluzijska Granada.

Sportklub Slovenija