Francoski wunderkind kvari načrte Modriću

La liga 13. Okt 202013:47 > 13:50
Dan Mullan/Getty Images

Luka Modrić je pred kratkim dejal, da ne bi imel nič proti, če bi kariero zaključil v dresu madridskega Reala, toda načrte bi mu lahko pokvaril nadarjeni 17-letni Francoz Eduardo Camavinga.

Sportklub Slovenija

Povezano

Luka Modrić ima z Realom pogodbo sklenjeno do naslednjega poletja, španski mediji pa so se razpisali o možnosti, da bi morebitni prihod Eduarda Camavinge v Madrid lahko pospešil njegov odhod.

Predsednik Florentino Perez in trener Zinedine Zidane želita pomladiti ekipo. Camavinga, ki je minuli mesec proti Hrvaški vpisal prvi nastop za člansko vrsto aktualnih svetovnih prvakov, pa se zdi kot popolna kombinacija za uresničevanje takšne ideje.

Modriću, tako pišejo španski mediji, se naj bi čas pri Realu iztekal. Galaktiki se še niso oglasili glede morebitnega podaljšanja pogodbe, medtem ko je odlični vezist med reprezentančnim odmorom dejal, da bo več jasnega po pogovoru s klubom, njegova želja pa ostaja, da bi še naprej nosil dres španskih prvakov.

Sportklub Slovenija