Lekcija Ramosa, Modrića in Kroosa za ostale galaktike

La liga 19. Okt 202011:10 > 11:14
Getty Images

Šokanten poraz Reala proti novincu med špansko prvoligaško druščino Cadizu je pošteno zamajal temelje v slačilnici španskih prvakov.

Sportklub Slovenija

Povezano

Najprej je pred igralce stopil trener Zinedine Zidane, ki je po poročanju Marce govoril o pomanjkanju mentalitete, zmagovalne miselnosti in intenzivnosti v igri.

Da bi lažje dosegel svoj namen, so beseda Zizouja podkrepili še trije Realovi veterani Sergio Ramos, Luka Modrić in Toni Kroos.

“Starejši člani slačilnice so prav tako izrazili svoje občutke in poudarili, da ni prostora za izgovore. Igralci se strinjajo z odnosom trenerjev, ali so se vsaj tako počutili igralci, ki so spregovorili: Ramos, Modrić in Kroos. Kapetan je bil prvi, ki je spregovoril pred soigralci, vezista sta govorila veliko manj, toda zelo jasno in natančno. In Hrvat in Nemec sta vztrajala na sporočilu enotnosti in intenzivnosti, da bi ekipa naredila korak naprej,” pišejo pri Marci.

Modrić je proti Cadizu igral samo v prvem polčasu, po presenetljivem porazu pa poudaril, da je Real slabo gradil svojo igro in da se kaj takšnega ne sme več ponoviti.

Galaktike v soboto čaka prvi letošnji El Clasico (ob 16:00 V ŽIVO na SK 1), že v sredo pa bodo ob 18:55 začeli novo sezono Lige prvakov (V ŽIVO na SK 1).

Sportklub Slovenija