"Neumna prodaja CR-ja, sedaj dolgujejo milijardo evrov"

La liga 22. Okt 202022:14 > 22:17
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nekdanji predsednik Reala Ramon Calderon trdi, da klub iz Santiago Bernabeua dolguje kar milijardo evrov, vso krivdo za neuspeh pa pripisuje, kot sam pravi, neumni prodaji Cristiana Ronalda.

Sportklub Slovenija
Denis Doyle/Getty Images

Povezano

Madridčani so v zadnjih petih dneh doživeli dva boleča poraza na svojem igrišču – sprva proti Cadizu v La ligi (0:1), nato še proti Shakhtarju v Ligi prvakov (2:3).

Zaradi neumne prodaje Ronalda ekipa nujno potrebuje napadalca, kot tudi okrepitve na drugih položajih. A žalostna realnost je, da ni prazna samo Realova zakladnica. Klub dolguje okoli milijarde evrov,” je dejal Ramon Calderon in nadaljeval: “Poraza proti Cadizu in Shakhtarju so bili žalostni za vse, toda moramo ostati optimistični, ker je ekipa že imela težke trenutke, vendar jih je uspela prebroditi. V tekmi proti Shakhtarju je bilo veliko napak, vendar težko je pokazati na enega krivca. Po neumni prodaji Cristiana ni nikogar, ki bi lahko dosegal gole v kontinuiteti.”

Calderon je bil na čelu Reala med letoma 2006 in 2009.

Sportklub Slovenija