"Messi in Griezmann se dobro razumeta"

La liga 13. Nov 202013:18 > 13:20
Lionel Messi
Alex Caparros/Getty Images

Odnos Lionela Messija in Antoina Griezmanna je menda vse prej kot sanjski, španski mediji pišejo praktično od prvega dne, ko je Francoz prestopil v Barcelono.

Sportklub Slovenija

Že pred prihodom Antoina Griezmanna je bilo moč zaslediti govorice, da Lionel Messi ni navdušen nad njegovim prihodom v Katalonijo. Sledile so zgodbe, da Messi ne želi podajati Griezmannu, in tudi izjava nekdanjega agenta Francoza, ki je trdil, da je Messi diktator, ki se do svojega soigralca ne obnaša v skladu s pričakovanji.

Če vprašate nekdanjega člana Barcelone Ivana Rakitića, zgoraj napisano ne bi držalo vode. “Kolikor sem jaz videl, se dobro razumeta. Dobro sem se ujel z obema. Ali je še kaj, jaz ne vem. Videl sem, kako sta dolgo pila čaj v slačilnici. Ko oba zabijata, ni pogovorov. Ko zmagamo 5:0, se vsi smejemo. Če ne, se išče veliko stvari. Toda onadva sta oba spektakularna fanta. Spoznal sem Antoina, sijajen je in ne bi smelo biti težav,” trdi hrvaški zvezdnik.

Rakitić je barve Barcelone branil med letoma 2014 in 2020, zadnje leto svojega bivanja na Camp Nouu si je slačilnico delil tudi s francoskim reprezentantom.

Sportklub Slovenija