Kroos: Ne dvomite v Zidana, našel bo rešitev

La liga 14. Nov 20209:54 > 9:54
Denis Doyle/Getty Images

Vezist Real Madrida Toni Kroos je prepričan, da bo Zinedine Zidane našel način, da beli balet vrne na zmagovalna pota.

Sportklub Slovenija

Kraljevi klub iz Madrida je trenutno na 4. mestu v španski La ligi, še slabše pa galaktikom kaže v Ligi prvakov, kjer so na uvodnih treh tekmah zabeležili samo eno zmago.

Nekaj nam manjka, to ni skrivnost. To je evidentno,” priznava Toni Kroos.

“Potrebujemo konstantnost. Odigramo dve dobri tekmi, nato eno slabo, znova dve dobri in znova eno slabo … Moramo napredovati. Če želimo osvajati lovorike, moramo biti boljši,” je dejal nemški vezist.

Zaradi slabe forme belega baleta nekateri menijo, da se Zidanu trese trenerski stolček:

Ko smo v slabi formi, je trener vedno na udaru. Tako je to v Realu, kjer so pričakovanja zelo visoka. Z Zidanom smo že bili v takšnem položaju in se iz njega zelo uspešno izvlekli. On je prvi, ki ugotovi, zakaj so rezulati slabi. Prepričan sem, da bo našel rešitev,” pravi Kroos.

Po reprezentančni pavzi se bodo galaktiki pomeril z Villarealom.