Jese: Z golom proti Barci si želim pomagati Realu!

La liga 12. Maj 201718:39 > 18:49
Getty Image/Gonzalo Arroyo Moreno

Nogometaš Las Palmasa Jese Rodriguez je pred tekmo z Barcelono za španske novinarje podal zanimivo izjavo.

“Nič se ne bi zlagal, če vam povem, da si močno želim zabiti Barceloni in s tem končam delo Reala v boju za letošnji naslov,” je slikovito dejal Jese Rodriguez.

Izjava nikakor ni presenetljiva, saj je Jese dolga leta igral v Madridu, kamor je leta 2007 prestopil iz Huracana. Danes 24-letni napadalec Las Palmasa se je dolga leta dokazoval v mladinskih selekcijah galaktikov nekajkrat pa je navdušil tudi v članski ekipi. Real ga je pred začetkom letošnje sezone prodal PSG-ju, ta pa ga je pozimi posodil Las Palmasu.

Kanarčki v nedeljo gostijo Barcelono, ki bo tako točke v predzadnjem krogu La lige iskala na Kanarskih otokih. Neposreden prenos tekme boste lahko spremljali na Sportklubu.