Pepe nezadovoljen letos zapušča Madrid

La liga 6. Jun 201712:39 > 13:00
Getty Images

Branilec madridskega Reala Pepe, bo v poletnem prestopnem roku zapustil vrste belega baleta. S ponujeno enoletno pogodbo s strani galaktikov ni zadovljen in tako zapušča vrste aktualnih evropskih klubskih prvakov.

Pepe ima pogodbo z Realom sklenjeno do konca junija 2017, portugalski brazilec je čakal in upal na konkretno pogodbo s strani Florentina Pereza, vendar več kot enoletne pogodbe 34-letni Pepe ni dobil. Ponujena mi je bila le enoletna pogodba. Jasno je, da odhajam,” je zaključil Pepe. Potem, ko je pri kraljevem klubu preživel kar deset let, se je odločil, da po koncu letošnje sezone zamenja klubske barve. Na vse skupaj je zagotovo tudi vplivalo neigranje v zadnjem obdobju, v letošnji sezoni je osrednji branilec namreč zbral samo 18 nastopov, predvsem na začetku sezon pa je imel nekaj smole s poškodbo.

Kje bo Pepe, ki je z Realom osvojil vse kar se je osvojiti dalo nadaljeval kariero še ni povsem jasno. Zagotovo pa obstaja veliko klubov, ki bi si robustnega branilca želeli videti v svojih vrstah. Zanimanja je veliko, najbolj aktivna pa naj bi bila predvsem francoski PSG in pa milanski Inter, vse manj pa naj bi bilo možnosti, da bi se Pepe lahko preselil na Kitrajsko.