Real Madrid z Vallejom pomlajuje obrambo

La liga 7. Jul 201714:13 > 14:21
Lars Stindl, Jesus Vallejo, Getty images/Dean Mouhtaropoulos

Real Madrid je iz posoje nazaj v svoje vrste vrnil mladega obetavnega branilca Jesúsa Valleja, ki bo poizkušal zapolniti verzel v obrambi predvsem po odhodu Pepeja.

Vallejo je v vrste belega baleta prišel iz Zaragoze leta 2015, ko je bil trener še Rafael Benitez. Ker priložnosti v prvi enajsterici ni dobil je bil posojen v Nemčijo k Eintrachtu iz Frankfurta, kjer je odigral 25. tekem in s svojimi predstavami dobil pozornost s strani Zinedina Zidana, ki si ga je za prihodnjo sezono zaželel v svojih vrstah.

“Velika odgovornost je pred mano. Čaka me veliko dela, ker je zastopati Real Madrid velika čast, hkrati pa bom seveda del največjega kluba na svetu. Zahvaljujem se klubu za takšno dobrodošlico”, je na predstavitvi izjavil Vallejo.

Vallejo je hkrati pomladil in zapolnil verzel v obrambi Reala. Po odhodu Pepeja v Bešiktaš in po odhodu Coetraa na posodo je bil Real primoran pripeljati v klub novega branilca.