Tudi Fabinho na radarju Atletica

La liga 10. Jul 201723:40 > 23:42
Michael Steele, Getty Images Sport

Brazilski nogometaš Monaca Fabino je po odlični sezoni v knježevini postal zanimiv za tiste največje klube. Najbolj resen kandidat zanj naj bi bil v tem trenutku Atletico Madrid.

Atletico Madrid je kaznovan s strani FIFE in lahko nove igralce registrira šele januarja 2018, vendar kljub temu v klubu trdo delajo, da bi lahko pozimi potem vendarle lahko zaigrali z novimi okrepitvami.

Diego Costa, Vitolo in sedaj še Fabinho so v tem treutku vroča roba za colchonerose. Vendar je vprašanje kako zelo močno si igralci želijo priti v klub, kjer je jasno, da prvo polovico sezone zanj ne bodo smeli zaigrati.

Fabinho se je med zvezde izstrelil v lanski sezoni, ko je imel z Monacom zares nepozano sezono, sam pa je bil eden izmed mnogih odličnih posameznikov v ekipi. AS poroča, da naj bi bila vrednost Brazilca 45 milijonov evrov.

Prestop uradno še ni potrjen. Se je pa za Fabinha pred tedni resno zanimal Manchester United, vendar je v zadnjih dneh opustil zanimanje zanj.