La liga: Barca gosti Betis, Real gostuje v Deportivu

La liga 21. Jul 201714:00 > 14:11
Getty Images

Nova sezona španske La lige se začenja 20. avgusta in končuje 20. maja naslednje leto. V petek so opravili žreb pred novo sezono, ki jo boste znova lahko spremljali na programih Sportkluba.

V prvem krogu aktualni prvaki iz vrst madridskega Reala na Santiago Bernabeuu gostujejo pri Deportivu iz La Corune, medtem ko Barcelona novo prvenstvo začenja doma proti Realu iz Betisa, Atletico Madrid z Janom Oblakom v vratih gosti Girono.

Preostali pari so še: Villarreal – Levante, Celta Vigo – Real Sociedad, Leganes – Alaves, Sevilla – Espanyol, Athletic Bilbao – Getafe, Malaga – Eibar in Valencia – Las Palmas.

Prvi prvenstveni El Clasico nas čaka 20. decembra v okviru 17. kroga v španski prestolnici, na Camp Nouu pa se bodo zvezdniki Barcleone in Reala pomerili 6. maja v 36. krogu.

Tudi letos boste v prenosih La lige lahko uživali na programih Sportkluba.