Paulinho novi član Barcelone?

La liga 13. Avg 201714:40 > 14:40
Buda Mendes/Getty Images

Po poročanju kitajskih medijev je Brazilec Paulinho že postal novi igralec Barcelone. Katalonci naj bi za igralca zvezne vrste odšteli 40 milijonov evrov.

Paulinho, ki je od leta 2015 naprej igral za kitajske serijske prvake Guangzhou Evergrande, nikdar ni skrival želje po povratku v Evropo.

Zanj se je poleti zanimal tudi Bayern, kot kaže pa bo brazilski reprezentant kariero nadaljeval pri Barceloni.

Katalonci zaenkrat še niso potrdili prestopa, oglasil pa se je tudi strateg Barce Ernesto Valverde.

Nimam nobene informacije o morebitnih prihodih, kot tudi ne vem, če se kaj dogaja v drugih klubih. S tem se ne ukvarjam, saj imam dovolj svojih skrbi,” je na kratko povedal Valverde.

Da se vseeno nekaj dogaja, pa je potrdila tudi začetna enajsterica Guangzhouja na tekmi 22. kroga kitajske super lige, v kateri na tekmi proti Henanu ni bilo Paulinha.