Paulinho potrjen kot nova okrepitev Barce!

La liga 14. Avg 201713:28 > 13:34
Buda Mendes/Getty Images

Brazilec Paulinho je prva nekoliko večja okrepitev Barcelone, slednji so to danes končno tudi potrdili. Zanj je Barca odštela 40 milijonov evrov.

Paulinho je okrepil vrste katalonskega kluba za 40 milijonov evrov. 29-letni Brazilec je v Španijo prišel iz kitajskega Guangzhouja Evergrandeja.

Bivšega igralca Tottenhama čakajo samo še zdravniški pregledi in bo tako zaostril konkurenco na sredini igrišča.

Brazilec je v dresu kitajskga prvoligaša na 63-ih nastopih dosegel 17. zadetkov. V Barceloni pa bo prejemal celo manjšo plačo kot pa na Kitajskem.

Paulinho je prva nekoliko dražja okrepitev Barcelone, ki še vedno išče konkretno zamenjavo za Neymarja, ki je v klubsko blagajno prinesel 222 milijonov evrov. Navijači pa po prvi uradni tekmi Barcelone nimajo ravno veliko razlogov za veselje. Poletnega prestopnega roka pa še zdaleč ni konec.