"Za podpis z Messijem iščemo le primeren trenutek"

La liga 21. Avg 201716:03 > 16:05
Aitor Alcalde, Getty Images

Tehnični direktor Barcelone Robert Fernandez miri navijači z besedami, da so s prvim zvezdnikom Lionelom Messijem že dogovorjeni o vseh podrobnostih za podaljšanje pogodbe.

Dogovor z Messijem je sklenjen. Iščemo le primeren trenutek za podpis pogodbe in nič drugega,” so besede RobertaFernandeza, s katerimi je poskušal pomiriti vse bolj nemirne navijače. Tehnični direktor in preostalo ožje vodstvo katalonskega giganta se po odhodu Neymarja v PSG sooča s hudimi kritikami na račun. Navijači jim očitajo predvsem dejstvo, da še niso pripeljali primerne zamenjave za Brazilca, tudi v prihodnje pa ne kaže, da bi se to lahko spremenilo.

Fernandez tudi na tem področju obljublja spodbudne novice. “Pogajamo se, trudimo se. Nadejamo se, da bomo uspešni. Ni lahko. Zanimamo se za kvalitetne igralec brez odkupnih klavzul, zato se moramo pogajati s klubi,” Fernandez med vrsticami izpostavlja dejstvo, da drugi klubi od Barcelone pričakujejo zajetno odškodnino za svoje igralce.