Bivši selektor Albanije na klop Alavesa

La liga 22. Sep 201722:22 > 22:24
Handout, Getty Images Sport

Italijan Gianni De Biasi je bil imenovan za novega trenerja Alavesa, so sporočili na strani španskega prvoligaša. Na klopi bo zamenjal Luisa Zubeldio.

Pogodbo z 61-letnim italijanskim strokovnjakom je klub iz Baskije podpisal do konca tekoče sezone, imajo pa tudi možnost podaljšanja. Biasi se je med letoma 2011 in 2017 izkazal z vodenjem albanske državne reprezentance, ki jo je popeljal na evropsko prvenstvo.

V karieri je vodil tudi takšne klube, kot so Modena, Brescia, Udinese, Levante in Torino. Alaves je po petih krogih v španski ligi brez točke prikovan na dno razpredelnice, še huje pa je to, da klub iz Vitorie sploh še ni dal gola.

Danes ob 16.15 uri se bodo doma pomerili z Real Madridom, tekmo pa si boste v neposrednem prenosu lahko ogledali tudi na televiziji Sportklub.