Barca brez težav, Girona si je zabila kar dva avtogola

La liga 23. Sep 201722:36 > 22:42
David Ramos/Getty Images

Nogometaši Barcelone so v 6. krogu v španski LaLigi na gostovanju pri sosednji Gironi slavili s 3:0.

Barcelona se na katalonskem obračunu ni preveč namučila. Gostje so do vodstva prišli v 17. minuti, ko je lastno mrežo zatresel vezist Girone Aday.

Katalonski ponos je prednost podvojil v 48. minuti, ko smo znova videli avtogol. Tokrat si ga je zabil izkušeni vratar Gorka Iraizoz, ki mu je žoga ušla ob predkložku Vidala.

Končni rezultat je v 69. minuti postavil Luis Suarez, ki je zaključil izvrsten protinapad gostov. To je bil 86. prvenstveni zadetek Urugvajca na 100. tekmi v dresu Barce.

Barcelona je z zmago zadržala 100-odstoten izkupiček in ima po šestih krogih štiri točke prednosti pred drugovruščenim Atleticom.