Eduardo Berizzo ni več trener Seville!

La liga 22. Dec 201720:23 > 20:31
Getty Images/Alex Caparros

Sevilla, ki se je v skupinskem delu lige prvakov merila v skupini z Mariborom, je sinoči odpustila trenerja Eduarda Berizza. Argentinec, ki se je pred tednom dni vrnil po operaciji raka na prostati, je namreč dobil odpoved zaradi slabega začetka v sezono 2017/18.

Eduardo Berizzo se je nedavno soočal z zdravstvenimi problemi imel je namreč raka na prostati in ga tudi uspešno prestal. Kaj kmalu se je vrnil nazaj na klop, vendar vse skupaj ni trajalo dolgo, saj so ga včeraj v klubu odpustili.

Sevilla je imela v načrtu, da 48-letnika odpusti že prej, vendar ga po vsej verjetnosti vodili v klubu zaradi bolezni niso. Odšel pa je zaradi slabega začetka v novo sezono, pa čeprav se je s klubom uvrstil v izločilne boje Lige prvakov.

Argentinec je v začetku sezone prišel kot zamenjava za svojega sonarodnjaka Jorgeja Sampaolija, ki je prevzel argentinsko reprezentanco.