Kluivert: Kdo sem jaz, da bi zavrnil Real?

La liga 13. Feb 201818:20 > 18:25
Dean Mouhtaropoulos, Getty Images Sport

Mladi napadalec Ajaxa Justin Kluivert je z odlični igrami v letošnji sezoni že vzbudil zanimanje nekaterih največjih evropskih klubov.

Sin nekdanjeda nizozemskega asa Patricka Kluiverta je že večkrat poudaril, da bi svojo kariero rad nadaljeval v Angliji, hkrati pa poudarja, da ne bi imel nič proti, če ga pot ponese v Španijo.

Anglija me prvilači. Arsenal, Tottenham, Chelsea in Manchester United – vsi so odlični klubi. Lahko si predstavljam, da bi v prihodnjih letih zaigral v enem izmed omenjenih klubov,” je dejal 18-letnik Justin Kluivert.

Njegov oče je v svoji izjemni karieri šest let igral tudi v dresu Barcelone, ki jo obožuje tudi sin, ampak…

Kamorkoli bom odšel, vsi poznajo mojega očeta, ki mi velikokrat reče: “Pridi v Barcelono, jaz bom organiziral obisk na Camp Nouu.” Zelo rad bi igral v Barceloni in ne v Real Madridu. Barcelona je v mojem srcu, ampak kdo sem jaz, da bi zavrnil Real?” je še dodal Kulivert.

Talentirani mladenič je v tej sezoni v nizozemskem državnem prvenstvu na 18 tekmah dosegel 6 zadetkov.