Raul začenja trenersko kariero

La liga 21. Mar 201810:57 > 11:11
Denis Doyle, Getty Images

Legendarni Raul, ki se je lani vrnil v Real Madrid, se podaja med trenerje. Svoje znanje bo začel podajati v mladinski akademiji kraljevega kluba.

Raul bo z aprilom začel tudi z izobraževanjem, saj se vpisal na trenersko šolo španske nogometne zveze. Njegov glavni cilj je ta, da bi kar se da hitro pridobil profesionalno trenersko licenco, prve izkušnje s trenerskim delom pa bo pridobil v mladinskem pogonu Reala.

V Castilli že deluje njegov nekdanji soigralec in veliki prijatelj Guti, po poročanju Marce pa naj bi Raul prav v navezi z Gutijem začel svojo trenersko pot.

Sijajni španski napadalec je še vedno ljubljenec navijačev Real Madrida, v dresu katerega je odigral kar 15 sezon in zabil 307 golov ter s soigralci osvojil 16 lovorik.

Raul je bil eden izmed udarnih članov galaktikov, navijači pa so upravi kluba zamerili način, na katerega so svojo legendo odslovili iz Madrida v Schalke. Danes 40-letni Raul je namreč vselej trdil, da želi svojo kariero končati pri Realu. Raul se je “domov” vrnil v lanskem letu, ko je postal klubski svetovalec, z vstopom med trenerje pa bo v bližnji prihodnosti zagotovo prevzel vidnejšo vlogo v španskem velikanu.