Espanyol odpustil Sánchez Floresa

La liga 21. Apr 20189:39 > 9:44
David Ramos/Getty Images

Nekdanji trener Watforda je zaključil tudi svojo epizodo pri Espanyolu, potem ko je skoraj dve leti sedel na klopi tega kluba iz Barcelone.

Po slabih predstavah Espanyola, je trener Quique Sanchez Flores dobil odpoved, kar niti ni tako veliko presenečenje, saj so v klubu po koncu tako ali tako razmišljali o novih rešitvah. Sanchez Flores je leta 2016 v Espanyol prišel iz Watforda.

V prvi sezoni pod njegovim vodstvom se je drugi največji klub iz Barcelone zavihtel na 8. mesto la lige. Januarja je Espanyol še kazal nekaj zametkov lanske sezone, premagal Real in Barceloni odščipnil točko, na zadnjih tekmah pa zabeležil kar pet zaporednih porazov (brez danega gola!).

Trenutno se moštvo iz predmestja Barcelone nahaja na 16. mestu, kljub temu, da pa verjetno ne bo izpadel, saj ima osem točk prednosti pred prvim klubom v “rdeči” coni, bo ekipo začasno prevzel dosedanji trener pomožne ekipe David Gallego Rodriguez.