Na izhodnih vratih Reala

La liga 28. Jun 201810:53 > 11:03
Getty Images/Matthias Hangst

Okrog 5 nogometašev madridskega Reala je že namignilo svoj odhod iz kluba v poletnem prestopnem roku.

Quality Sport Images/Getty Images

Edina pogodba, ki jo je Real zaenkrat zaključil, je pogodba o sodelovanju novega trenerja Julena Lopeteguija, ki je na klopi Galaktikov zamenjal uspešnega Francoza Zinedina Zidana, ki je dal svojo odpoved kmalu po osvojenem naslovu v Ligi prvakov. Tekom mundiala pa se še vedno ne ve, kateri izmed igralcev bodo zares ostali v klubu, kateri odšli in kateri prišli.

Za zdaj je pet igralcev že izrazili željo po odhodu: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Mateo Kovačić, Marco Asensio in Achraf Hakimi.

Prvi, ki je namignil oz. spregovoril o odhodu, je bil Cristiano Ronaldo, ki je takoj po koncu finala Lige prvakov v Kijevu dejal: “Lepo je bilo igrati v Madridu.” S temi besedami je dvignil precej prahu in napolnil naslovnice z vprašanji o njegovem domnevnem odhodu v trenutku, ko je bilo to najmanj pričakovano, saj so vsi proslavljali že tretji zaporedni naslov Galaktikov v evropskem najelitnejšem tekmovanju.