Mina razjasnil svojo prihodnost

La liga 22. Jul 201810:24 > 10:30

Jerry Mina je po odličnih predstavah na Svetovnem prvenstvu pristal na seznamu želja mnogih klubov. Branilec Barcelone pa kljub slabi minutaži v pretekli sezoni ostaja zvest svojemu delodajalcu.

Centralni branilec Barcelone in kolumbijske izbrane vrste se je na minulem Mundialu v Rusiji več kot izkazal. Bil je ključni člen v ekipi, da se je Kolumbija uvrstila v osmino finala in borila proti Angliji. Po všečnih predstavah je na Camp Nou prišlo nemalo ponudb za Južnoameričana, a tudi Katalonci so ga vzeli v obzir, naj sam odloči. Mina je jasno povedal – želi ostati pri Barceloni.

Predvsem si ga želijo v Premier ligi; Everton je zanj ponudil 30 milijonov.

”Trenutno uživam na počitnicah. Ko bo prišel pravi trenutek, se bom odločil skupaj z mojo družino, kaj je najbolje za vse.”

Po njegovih izjavah za zdaj ostaja v Barceloni, vseeno pa njegova prihodnost ni tako jasna. Vsi skupaj bodo razmislili, kaj storiti v naslednjem prestopnem roku. Barca bi ga obdržala, a ob dobri ponudbi lahko njegova prodaja prinese veliko dobička v klub. Za zdaj Mina ni udeleženec turnirjev po Ameriki, dokler njegova prihodnost ni odločena. 2. avgusta se vrača v Barcelono, kjer se bo pogovoril z vodilnimi in trenerji, ki bodo skupaj odločili, kaj je v tistem trenutku najbolje za vse.