Arturo Vidal z eno nogo že v Barceloni?

La liga 3. Avg 201819:34 > 19:40
Lennart Preiss/Bongarts/Getty Images

Eden izmed direktorjev Barcelone Ariedo Braida je potrdil, da so pogajanja za prestop Artura Vidala že skoraj zaključena. Vezist Bayerna bo kot kaže v kratkem postal novi član katalonskega ponosa.

Arturo Vidal je tako tik pred sanjskim prestopom. V zrelih letih kariere bo iz Bayerna, serijskega nemškega prvaka, prestopil v slovito Barcelono.

Številni mediji prestop napovedujejo že nekaj dni, zdaj pa je govorice o pogovorih med predstavniki obeh klubov potrdil tudi eden izmed direktorjev Barcelone Ariedo Braida.

Kot kaže so pogajanja tik pred zaključno fazo. Kljub temu so pogodbe nične, če na njih ni podpisov. Potrebno se je zavedati, da je to igralska tržnica. Upamo, da do sklenitve posla ne bo presenečenj,” je povedal Braida in s tem potrdil, da so govorice o prestopu Vidala v Barcelono resnične.

Katalonci naj bi Bayernu za Čilenca odšsteli 30 milijonov evrov.