Navas se bo za Real boril še naprej

La liga 9. Avg 201811:24 > 11:37
Shaun Botterill, Getty Images Sport

Navas: "Želja po odhodu iz Reala je tolikša, kot bi želel umreti."

Keylor Navas je močno odločen, da nadaljuje svojo kariero v Real Madridu kljub prihodu Thibauta Courtoisa, ki je v sredo z Galaktiki sklenil pogodbo za naslednjih šest sezon.

Seveda bo odličen Belgijec močna konkurenca v vratih izkušenemu Kostaričanu in jasno je, da bo eden od njuju ob minutažo in najverjetneje prav Navas.

Novinarji so ga že med severnoameriško turnejo Real Madrida spraševali o njegovem morebitnem odhodu iz kluba oz. nadaljevanju. Kostaričan je vsem po vrsti odločno zatrjeval, da je njegov namen ostati v klubu. “Seveda se bom moral potruditi. A moja želja zapustit klub je enaka želji umreti,” je izbral zanimivo primerjavo Keylor Navas.

Medtem pa trener Belega baleta Julen Lopetegui zatrjuje, da bo lahko upravljal z obema, tako z Navasom kot Courtoisom, hkrati, in da po poiskal način, da bosta oba prišla na svoj račun.